PERAKENDE ÖZEL

OparWeb Sistemi

OparWeb Sistemi, yedek parça ticareti yapan perakende satış noktalarının TOFAŞ toptan bayilerine Opar marka yedek parça ve aksesuar siparişlerini hızlı, güvenli ve doğru bir şekilde iletme imkanı sunan TOFAŞ’a ait bir online alışveriş portalıdır.

OparWeb Sistemi, online alışveriş kanalı olmasının yanında, üye olan perakendecilere sunduğu ek faydaları ile aynı zamanda pazarlama ve sadakat programıdır. OparWeb Sistemine üye olan perakendeciler Opar ve ürün portföyüne dair tüm bilgilere ulaşma ve sipariş vermenin yanı sıra her alışverişlerinde Opar Puan kazanarak hediye sitesinden yüzlerce ürün arasından hediyelerini seçebilmenin yanında birbirinden avantajlı kampanya, teşvik sistemi ve aktivitelere katılma ve yararlanma fırsatı yakalamaktadır.

OparWeb Sistemi’nde;

  • Gelişmiş Arama Motoru: Opar yedek parça ve aksesuar ürünlerini farklı arama seçenekleri ile sorgulayabilir; ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Farklı Sipariş Seçenekleri: Standart, hızlı veya acil seçeneklerinin yanı sıra arama motoru üzerinden seçerek veya sisteme dosya ile yükleyerek sipariş sepetinizi oluşturabilirsiniz.

  • Teşvik ve Kampanya Takip: Size özel tüm teşvik ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilir; bu teşvik ve kampanyalardaki güncel durumunuzu takip edebilirsiniz.

  • OparWeb Sistemini keşfetmek için https://b2b.opar.com tıklayın; hemen üye olun.

 

OparWeb Puan Kazanım ve Teşvik Sistemi

OparWeb Sistemine üye olan ve siparişlerini bu sistem üzerinden veren perakendecilere özel sunulan OparWeb Puan Kazanım ve Teşvik Sistemi kapsamında perakendeci noktalar, her alışverişlerinde Opar Puan kazanmanın yanında ilgili dönem koşullarını gerçekleştirdikçe daha çok Opar Puana ve ödüllere hak kazanmaktadır.

OparWeb Puan Kazanım ve Teşvik Sistemi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Opar Kart

Opar Kart, OparWeb Sistemine özel bir sadakat karttır. OparWeb Sistemine üye olan perakendeci müşterilere Opar Kart düzenlenmektedir. Müşteriler, Teşvik Sistemi kapsamında yakıt ödülü kazandıkça yakıt puanları Opar Kartlarına otomatik olarak yüklenmektedir.

 

Opar Hediye Sitesi

OparWeb Sistemine üye olan perakendeciler, siparişlerini sistem üzerinden verdikçe Opar Puan kazanmaktadır. Ayrıca teşvik sistemi kapsamında da hedeflerine ulaştıkça kat kat Opar Puan biriktirmektedir.

Perakendeci müşteriler, OparWeb Sistemindeki hesaplarında biriken bu Opar Puanları ile Opar Hediye Sitesinde altından cep telefonuna, televizyondan iş malzemelerine kadar 10’larca kategoride 100’lerce ürün arasından hediye seçme fırsatı yakalamaktadır.

Opar Hediye Sitesi için tıklayınız.

Bizi sosyal medyada takip edin